Ballina Showbiz Shyhretja me renë, vajzat dhe mbesat në Brezovicë, shikoni çka bëjnë

Shyhretja me renë, vajzat dhe mbesat në Brezovicë, shikoni çka bëjnë

222
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shyhrete Behluli po vazhdon të jetë një këngëtare shumë e pëlqyer nga publiku kosovar.

Përveç për karrierën si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Shyhretja nuk heziton të jetë aktive me postimë në rrjete sociale.

Ajo së fundi ka publikuar një foto ku shihet se është bërë bashkë me renë, vajzat dhe mbesat në Brezovicë.

E atje kanë vendosur të argëtohen të gjitha bashkë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----