Ballina Showbiz Shyhretja me Leartën kanë shkuar në emision, por do të befasoheni çka...

Shyhretja me Leartën kanë shkuar në emision, por do të befasoheni çka bën Engji

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Famija e Shyhrete Behlulit është një ndër më të përfolurat në publik e media rozë.

Ajo është shumë e pranishme si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje, koncerte e paraqitje të tjera publike, përcjell ORAinfo.

Së fundi, ajo së bashku me renë e saj kanë shkuar në një emision bashkë.

E Engji e ka përcjellë me vëmendje intervistën e kunatës dhe të nënës./ORAinfo/

---- ---- ----
-----