Ballina Showbiz Shyhretja me Leartën kanë shkuar në emision, por do të befasoheni çka...

Shyhretja me Leartën kanë shkuar në emision, por do të befasoheni çka bën Engji

23
SHPËRNDAJE

Famija e Shyhrete Behlulit është një ndër më të përfolurat në publik e media rozë.

Ajo është shumë e pranishme si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje, koncerte e paraqitje të tjera publike, përcjell ORAinfo.

Së fundi, ajo së bashku me renë e saj kanë shkuar në një emision bashkë.

E Engji e ka përcjellë me vëmendje intervistën e kunatës dhe të nënës./ORAinfo/

-----