Ballina Showbiz Shyhretja lajmërohet nga fshati, ja si duket pranë burrit

Shyhretja lajmërohet nga fshati, ja si duket pranë burrit

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shyhrete Behluli është këngëtarja tejet e njohur dhe e pëlqyer shqiptare.

Këngët e saj janë prezente në çdo dasmë dhe fetsë tjetër familjare.

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, po vazhdon jetën e saj lukzose dhe e lumtur pranë personave më të dashur.

E angazhuar me projekte e ahengje të shumta, Shyhrete Behluli po vazhdon të jetë emër i njohur për audiencën, shkruan Kosovarja.

Kudo që ajo shfaqet, rezulton gjithmonë me pozitivitet dhe duke mos i munguar asnjëherë buzëqeshja në fytyrëën e saj.

Në imazhin e fundit, me shumë gjasë Shyhreti ka pozuar nga fshati, ku po e shoqëron burri dhe vajza e saj Gresa.

Për relaks, e gjithë familja kanë zgjedhur që këto ditë të nxehta t’i kalojnë në një vend të freskuar.

---- ----
-----