Ballina Showbiz Shyhretja e Engji nisen për dasmë, po duken si të ishin motra...

Shyhretja e Engji nisen për dasmë, po duken si të ishin motra ‘binjake’

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Pos për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet bashkë me Engjin dhe të dyja po duken shumë bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----