Ballina Showbiz Shyhretja e Engji në dasmë, fustanat dhe frizurat e tyre morën vëmendjen

Shyhretja e Engji në dasmë, fustanat dhe frizurat e tyre morën vëmendjen

100
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Pos për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo është parë me vajzën e saj në një dasmë, ku të dyja po duken tejet të bukura./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----