Ballina Showbiz Shyhretja e Engji me këngë të re, por shikoni çka bën Learta...

Shyhretja e Engji me këngë të re, por shikoni çka bën Learta për to

106
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kur është fjala për nuset e estradës, është Learta Jakupi ajo që përherë merr vëmendjen më të madhe.

U bë e njohur si reja e Shyhretes, por që nga fillimi janë paraqitjet e saj ato që e bënë të jetë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Ajo njihet për bukurinë dhe thjeshtësinë që e transmeton në çdo paraqitje publike.

Learta është shumë aktive edhe në rrjete sociale dhe sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën i mbështet vjehrrën e kunatën për këngën e re./ORAinfo/

---- ---- ----
-----