Ballina Showbiz Shyhretja dhe Engji po publikojnë këngë bashkë, por shikoni çka bën...

Shyhretja dhe Engji po publikojnë këngë bashkë, por shikoni çka bën Learta për to

78
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu janë dy emra shumë të lakuar të muzikës popullore.

Nënë e bijë çdo herë sjellin këngë që pëlqehen shumë nga publiku, përcjell ORAinfo.

Së fundi ato kanë paralajmëruar edhe një këngë të re bashkë.

E Learta nuk ka hezituar t’i zgjedhë për to fustanet më të bukura nga koleksioni i ri./ORAinfo/

---- ---- ----
-----