Ballina Showbiz Shyhretja dhe Engji këndojnë bashkë, reagimi i Leartës ju lë pa fjalë

Shyhretja dhe Engji këndojnë bashkë, reagimi i Leartës ju lë pa fjalë

55
SHPËRNDAJE

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha po vazhdojnë të jenë shumë përfolura në publik e media rozë.

Së fundi ato kanë qenë të ftuara në emisionin ‘Shiko kush Luan’, përcjell ORAinfo.

Nga atje Engji ka publikuar një foto bashkë me nënën.

E kunata e saj Learta nuk ka hezituar ti quajë ato yje./ORAinfo/