Ballina Showbiz Shyhretja befason një fanse të saj në mes të dasmës, shikoni surprizën

Shyhretja befason një fanse të saj në mes të dasmës, shikoni surprizën

40
SHPËRNDAJE

Shyhrete Behluli gëzon shumë popullaritet në moshataret e saj.

Dhe padyshim që befasitë nga ajo janë shumë të mirëpritura, bile edhe emocionuese për disa nga ato, përcjell ORAinfo.

Tanimë ahengjet familjare janë bërë edhe një mundësi e mirë që ato të takojnë këngëtaret e tyre të preferuara nga muzika popullore.

Një rast të tillë pati edhe një grua, e cila ishte pjesë e një ahengu ku po këndonte Shyhretja.

Kjo e fundit pati edhe një suprizë për të kur ia kushtoi një këngë vetëm asaj./ORAinfo/

-----