Ballina Showbiz Shyhretja befason një fanse të saj në mes të dasmës, shikoni surprizën

Shyhretja befason një fanse të saj në mes të dasmës, shikoni surprizën

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shyhrete Behluli gëzon shumë popullaritet në moshataret e saj.

Dhe padyshim që befasitë nga ajo janë shumë të mirëpritura, bile edhe emocionuese për disa nga ato, përcjell ORAinfo.

Tanimë ahengjet familjare janë bërë edhe një mundësi e mirë që ato të takojnë këngëtaret e tyre të preferuara nga muzika popullore.

Një rast të tillë pati edhe një grua, e cila ishte pjesë e një ahengu ku po këndonte Shyhretja.

Kjo e fundit pati edhe një suprizë për të kur ia kushtoi një këngë vetëm asaj./ORAinfo/

---- ----
-----