Ballina Showbiz Shyhreten e bëri vajza si ‘çikë’ të re, kështu po shkon në...

Shyhreten e bëri vajza si ‘çikë’ të re, kështu po shkon në dasmë

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shyhrete Behluli është këngëtarja tejet e njohur dhe e pëlqyer shqiptare.

Këngët e saj janë prezente në çdo dasmë dhe fetsë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Shyhrteja është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë elegante dhe si të ishte vajzë e re.

Sot, ajo është bërë gati për të shkuar në dasmë e pamja e saj mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----