Ballina Showbiz Shyhrete Behlulin apo Shkurte Fejzën, do të befasoheni kë zgjodhi Mahmut Ferati

Shyhrete Behlulin apo Shkurte Fejzën, do të befasoheni kë zgjodhi Mahmut Ferati

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mahmut Ferati është knëgëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer shqiptar.

Këngët e tij që nga ato të parat dëgjohen përherë nga publiku i të gjitha brezave, përcjell ORAinfo.

Ai është shumë i pranishëm edhe në paraqitje publike.

Së fundi, ai ka qenë i ftuar në një intervistë dhe në një prej pyetjeve atë e kanë detyruar të zgjedhë në mes të Shkurte Fejzës dhe Shyhrete Behlulit.

Për shkak të bashkëpunimeve të shumta, ai zgjodhi Shyhreten./ORAinfo/

---- ---- ----
-----