Ballina Showbiz Shyhrete Behluli s’di të plaket, tregon se kush përkujdeset për pamjen e...

Shyhrete Behluli s’di të plaket, tregon se kush përkujdeset për pamjen e saj

101
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta e Njomza e bëjnë Shyhreten ‘kukull’.

Thuhet se jeta pranë njerëzve të dashur është receta më e mirë e bukurisë e jetëgjatësisë.

Përveç bukurisë që ia ka dhënë Zoti këngëtarja Shyhrete Behluli ka pasur fatin të ketë afër një familje që e ka mbështetur vazhdimisht dhe është kujdesur për të, shkruan Kosovarja.

Shpesh është thënë se këngëtarja po e mbanë të fshehtë sekretin e bukurisë, por realisht nuk është vështirë të kuptohet.

Ajo shfaqet përherë e lumtur dhe e buzëqeshur pranë familjes, dhe gjithmonë e hareshme e modeste me të tjerët.

E që të shkëlqejë në secilin event kujdesën përherë reja e saj Learta dhe vajza Njomza, të cilat këngëtarja i ka falenderuar përmes një fotografie.

---- ----
----
-----
-----