Ballina Showbiz Shyhrete Behluli del në mbrëmje me burrin, duken kaq modern

Shyhrete Behluli del në mbrëmje me burrin, duken kaq modern

92
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kaq moderne duket Shyhrete Behluli kur del në mbrëmje me burrin.

Është krijuar një bindje që këngëtaret e muzikës popullore, edhe veshjen e kanë të tillë, më “popullore”, shkruan “Kosovarja”.

E, megjithatë, tani këngëtaret e këtij zhanri muzikor janë modernizuar e duken shumë këndshëm.

Në këtë mes hyn edhe këngëtarja Shyhrete Behluli, që në përditshmëri duket mjaftë “cool” dhe këndshëm.

Ajo aktualisht gjendet në bregdet dhe mbrëmjeve po shkëlqen në ln shoqërinë e bashkëshortit, Lulit.
Ndryshe, këngëtarja po e feston edhe ditëlindjen e djalit të vogël. Ajo, sot ka lënë një urim mjaftë të përzemërt për të birin.

---- ---- ----
-----