Ballina Showbiz Shyhrete Behluli bashkëpunim me artistin e njohur turk, ky është reagimi i...

Shyhrete Behluli bashkëpunim me artistin e njohur turk, ky është reagimi i Engjit

277
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Juventus – Traore, lajm bombë nga Italia

Këngëtarja e njohur kosovare, Shyhrete Behluli së shpejti sjellë një bashkëpunim me artistin e njohur turk.

Lajmi u bë i ditur në rrjete sociale nga Engjëllusha, Shyhretja dhe vet këngëtari turk.

Artistja shqiptare po qëndron në Turqi duke realizuar këngën e cila me gjasë lansohet shpejtë.

Nuk ka ende detaje të tjera rreth këtij dueti të parë mes Shyhrete Behlulit dhe Sinan Akçil i cili numëron mbi 1.7 milionë ndjekës në Instagram.

Juventus – Traore, lajm bombë nga Italia

---- ----
----
-----
-----