Ballina Sport Shuhet shpresa për Skënderbeun, KAS i jep të drejtë UEFA-s, 10 vjet...

Shuhet shpresa për Skënderbeun, KAS i jep të drejtë UEFA-s, 10 vjet pezullim

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Klubi Korçarë, shpresonte që të merrte një lajm të mirë nga Luzana. Por kjo gjë nuk ka ndodhur, shpresat e klubit janë shuar përfundimisht.

Ditën e sotme CAS, ka marrë vendimin përfundimtarë mbi Skënderbeun duke e lënë në fuqi vendimin e saj të mëparshëm, ku e kishte dënuar Klubin Korçarë, me 10 vite jashtë Evropës dhe me 1 milion euro gjobë.

The post Shuhet shpresa për Skënderbeun, KAS i jep të drejtë UEFA-s, 10 vjet pezullim appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
-----
-----