Ballina Lajme nacionale Shuhet mjeku i njohur i fëmijëve

Shuhet mjeku i njohur i fëmijëve

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------
Ndërron jetë doktori i njohur Abdulla Subashi. Spitali Amerikan i përcjell ngushëllimet familjes, kolegëve dhe miqve të Prof. Dr. Abdulla Subashit.

“Dhimbja është e madhe në këto ndarje të parakohshme. Dr. Abdullai ishte një mjek shumë i dashur për pacientët e vegjël dhe për mijëra fëmijë që ka ndjekur gjatë karrierës së tij të gjatë!

U prehsh në paqe Dr. Dulla” mbyllet dedikimi i Spitalit Amerikan për mjekun pediatër që u shua parakohe. / Abcnews.al

The post Shuhet mjeku i njohur i fëmijëve appeared first on Abc News.

---- ----
-----