Ballina Lajme nacionale Shtetasi austriak humb jetën në një hotel në rrugën Prishtinë -Shkup

Shtetasi austriak humb jetën në një hotel në rrugën Prishtinë -Shkup

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ka humbur jetën një shtetas austriak në rrugën Prishtinë – Shkup.

Personi është gjetur i vdekur në një nga hotelet e kryeqytetit.

Rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë.

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti.

Ahmeti ka thënë se rasti ka ndodhur në një prej hoteleve në rrugën Prishtinë-Shkup, dhe se njësitet policiore janë duke u marrë me rastin.

Një burrë me shtetësi austriake është gjetur i vdekur në një hotel në Prishtinë.

“Rasti ka ndodhur në një hotel, në rrugën Prishtinë- Shkup. Vdekjen e viktimës mashkull shtetas austriak, e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje. Aktualisht njësitet policore janë duke punuar në ndriçimin dhe sqarimin e të gjitha rrethanave që lidhen me rastin.”, ka thënë Ahmeti.

---- ---- ----
-----