Ballina Showbiz Shtatzënia nuk po e ndalon Arianën të marrë poza provokuese, por këtë...

Shtatzënia nuk po e ndalon Arianën të marrë poza provokuese, por këtë s’e keni pritur nga ajo

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana tani është shtatzënë në fëmijën e saj të katërt.

Gruaja e Ermal Fejzullahut është përherë në qendër të publikut dhe krejt kjo falë paraqitjeve të saj, përcjell ORAinfo.

E gjatë kësaj shtatzënie atë e gjejmë përherë aktive në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto nga pushimet ku shihet se edhe pse është në muajin e pestë kjo nuk po e ndalon të bëjë poza provokuese./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----