Ballina Showbiz Shtatzënia e ka zbukuruar Arianën, ajo po shkëlqen në fotografitë e fundit

Shtatzënia e ka zbukuruar Arianën, ajo po shkëlqen në fotografitë e fundit

86
SHPËRNDAJE

Ariana Fejzullahu tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të katërt.

Gruaja e Ermal Fejzullahut është shumë e njohur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është tejet e angazhuar në familjen e saj, Ariana është super aktive në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar disa foto të cilët i ka bërë se fundmi.

E veshur pink dhe me bark të fryer, Ariana po duket shumë joshëse. /ORAinfo/

-----