Ballina Showbiz Shtatëzania veç se e ka zbukuruar Leonitën, ja si duket ajo afër...

Shtatëzania veç se e ka zbukuruar Leonitën, ja si duket ajo afër Granitit

29
SHPËRNDAJE

Graniti dhe Leonita, së shpejti do të bëhen prindër.

Një ndër futbollistët më të suksesshëm shqiptar, Granit Xhaka i cili aktualisht luan për ekipin londinez të Arsenalit dhe gruaja e tij Leonita pritet të bëhen prindër për herë të parë.

E në vazhdimsi ata janë shfaqur pranë njëri tjetrit, duke u parë mjaft të lumtur në këtë pritje të ëmbël.

Graniti i ka qëndruar dhe po i qëndron afër bashkëshortes dhe së shpejti ai pritet të bëhet baba

-----