Ballina Showbiz Shtatëzania e ka shëndodhur, ja si dukej gruaja e Granit Xhakës sot...

Shtatëzania e ka shëndodhur, ja si dukej gruaja e Granit Xhakës sot në stadimin e Prishtinës

59
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është gjithmonë e përkrahë burrin e saj.

Në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ sonte po zhvillohet ndeshja e yjeve të futbollit dhe muzikës.

Në ekipet e udhëhequra nga futbollisti Granit Xhaka dhe Milot Rashica po marrin pjesë edhe reperët Ledri Vula, MC Kresha, kënëgtarët Blero, Meda dhe shumë emra të tjerë, shkruan Indeksonline.

E pranishme në stadium është edhe bashkëshortja e Xhakës, Leonita e cila po e ndjek nga afër lojën e yjeve.

Theksojmë që ndeshja e sotme ka qëllim humanitarë dhe u organizua për shënimin e 20-të vjetorit të çlirimit të Prishtinës.

---- ----
-----