Ballina Lajme nacionale Shqiptari i rrëmben armën policit grek dhe qëllon

Shqiptari i rrëmben armën policit grek dhe qëllon

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

 

Skena të denja për filma aksion janë regjistruar gjatë një përplasje në Katerini të Greqisë mbrëmjen e të premtes së javës që lamë pas.

Banorët e qendrës së Katerinit, thirrën policinë pas një përleshje të ashpër mes tre personave në sheshin “Eleftherias”.

Policia nxitoi në vendngjarje po aty hasi në rezistencë.

Një 21-vjeçar shqiptar, siç shihet në video, u përpoq të kapte armën e një oficeri policie, me të cilën edhe qëlloi, por për fat të mirë pa dëmtuar askënd.

Policia bëri arrestimin e tij. Përveç tij u arrestuan dhe një 25-vjeçar shqiptar dhe një 21-vjeçar grek të përfshirë në konflikt./oranews

The post Shqiptari i rrëmben armën policit grek dhe qëllon appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----