Ballina Sport Shqipëria shpërdoron rastet përballë Moldavisë, pjesa e parë mbyllet në barazim

Shqipëria shpërdoron rastet përballë Moldavisë, pjesa e parë mbyllet në barazim

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është mbyllur në barazim pa gola pjesa e parë në “Elbasan Arena” ndërmjet Shqipërisë dhe Moldavisë.

Të besuarit e Edi Rejës kishin disa raste të arta për shënim por Sadiku, Hysaj dhe Uzuni u treguan të pasaktë përballë portierit kundërshtar, Koselev.

Të presim ndryshimet që do të bëjë trajneri italian gjatë fraksionit të dytë të lojës për të marrë një fitore që është “detyrim” për Shqipërinë.

Siç mund t’i shihni edhe në statistikat më poshtë kuqezinjtë janë skuadra dominuese.

The post Shqipëria shpërdoron rastet përballë Moldavisë, pjesa e parë mbyllet në barazim appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----