Ballina Sport Shqiperia me mendjen te Franca, deshtim ndaj Andores

Shqiperia me mendjen te Franca, deshtim ndaj Andores

16
SHPËRNDAJE

Kombetarja e Shqipërise nuk ka arritur që të fitojë dot kundër Andorrës duke barazuar me rezultatin 2-2 në Elbasan Arena dhe tashmë i thotë lamtumirë edhe vendit të tretë.

Ndeshja e vlefshme për Euro 2020 nisi mirë për ne duke shënuar gol që në minutën e gjashtë me anë të Bekim Balajt.

Pas 12 minutash miqtë barazojnë me Martinez i cili realizoi edhe golin e dytë në minutën e 49-të.

Manaj riktheu baraspeshën duke vulosur edhe rezultatin përfundimtar në minutën e 55-të në 2-2.

Kuqezinjtë tentuan që të merrnin fitore në këtë takim, por nuk ja dolën që të shënonin duke mbyllur ndeshjen ne barazim.

The post Shqiperia me mendjen te Franca, deshtim ndaj Andores appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.