Ballina Sport Shqipëria i vuri në dispozicion “charter”, Marash Kumbulla: Jam me COVID

Shqipëria i vuri në dispozicion “charter”, Marash Kumbulla: Jam me COVID

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Marash Kumbulla është prekur nga Coronavirus.

Gjithçka është konfirmuar nga vetë mbrojtësi i Kombëtares, me anë të një postimi në rrjetet sociale. Ai jep këshilla për të gjithë, duke sugjeruar që të ruajnë distancën sociale.

”Përshendetje të gjithëve. Nga anlizat e fundit kam dalë pozitiv me Coronavirus, por për fat të mirë jam mirë dhe nuk kam asnjë simptomë.

Askush nuk mund të thotë asgjë për këtë virus, kështu që unë do të sensibilizoja të gjithë që të shmangni daljet, të cilat rrezikojnë shëndetin tuaj.

Përshendetje të gjtihë fansave. Do të shihemi së shpejti në  fushë” – tha ai.

Shqipëria i kishte vënë në dispozicion një ”charter” për tu grumbulluar me Kombëtaren shqiptare.Kumbulla kaloi në merkaton e verës nga Verona te Roma, me përshtatjen që erdhi shumë shpejtë.

---- ---- ----
-----