Ballina Sport Shqipëria e mbyll me humbje pjesën e parë përballë Islandës

Shqipëria e mbyll me humbje pjesën e parë përballë Islandës

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kanë përfunduar 45 minutat e para në sfidën eliminatore ndërmjet Islandës dhe Shqipërisë.

Kuqezinjtë e drejtuar nga Edi Reja po humbin 1-0 por vlen të theksojmë lojën e mirë që zhvilloi Shqipëria.

The post Shqipëria e mbyll me humbje pjesën e parë përballë Islandës appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----