Ballina Sport Shqipëri-Slloveni, miqësore në Udine në mars 2020

Shqipëri-Slloveni, miqësore në Udine në mars 2020

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Skuadra kombëtare e futbollit, e drejtuar nga trajneri Edoardo Reja, do të zhvillojë një ndeshje miqësore me Slloveninë, në datën 30 mars 2020.

Federata e Futbollit ka dakordësuar sëbashku me homologët e Sllovenisë, që sfida të zhvillohet në fushë neutrale.

Kjo miqësore do të zhvillohet në Itali, pikërisht në stadiumin e Udinezes, “Dacia Arena”, ora 20:45.

Detajet e biletave dhe pikave të shitjes për të gjithë sportdashësit kuqezi, do të komunikohen në ditët në vijim.

The post Shqipëri-Slloveni, miqësore në Udine në mars 2020 appeared first on LajmiFundit – Lajmet e Fundit nga Shqiperia.

---- ----
-----