Ballina Lajme nacionale Shqipëri: Mijëra hektarë toke nën ujë…

Shqipëri: Mijëra hektarë toke nën ujë…

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qindra shtëpi dhe biznese u përmbytën, banorët kërkojnë ndihmë

Vërshime kishte edhe në Shqipëri. Situata është kritike në shumë zona pas shkarkimeve që po bëjnë dy hidrocentrale. Ndërkohë qindra shtëpi dhe biznese u përmbytën ndërsa banorët kërkojnë ndihmë!

The post Shqipëri: Mijëra hektarë toke nën ujë… appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----