Ballina Sport Shqipëri-Bjellorusi, kuqezinjtë favoritë për të siguruar fitoren

Shqipëri-Bjellorusi, kuqezinjtë favoritë për të siguruar fitoren

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shqipëria do të luajë sot në orën 16:00 në “Air Albania” sfidën kundër Bjellorusisë.

Një takim ku kuqezinjtë do të synojnë marrjen e tre pikëve për të siguruar vendin e parë dhe për të vijuar më tej në Ligën e Kombëve.

Kombërarja e drejtuar nga Edi Reja, është favorite për të triumfuar në ndeshjen e sotme.

Fitorja e kuqezinjve nga kompanitë e basteve e koefiçentin 1.90, ndërsa barazimi kuotohet 3.30.

Ndërkohë, fitorja e Bjellorusisë e ka koefiçentin 4.20. (TemA)

---- ---- ----
-----