Ballina Lajme nacionale “Shpresoj të vijë kryeministri t’i numërojë”/Ja zgjedhja origjinale e qytetarit, e hedh...

“Shpresoj të vijë kryeministri t’i numërojë”/Ja zgjedhja origjinale e qytetarit, e hedh votën në… (VIDEO)

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ky qytetar ka zgjedhur një mënyrë tepër origjinale për të shprehur revoltën ndaj zgjedhjeve të njëanshme.

“Të nderuar miq unë po votoj për kandidatin e mazhorancës, se mbarova s’po duroj dot më. Meqenëse Bashkia e Shkodrës s’na lejon, po votoj këtu. Shpresoj që kryeministri po vjen dhe po i numëron”, shprehet qytetari.

une nuk mundem më, do votoj

Publiée par Amir Topaku sur Dimanche 30 juin 2019

---- ---- ----
-----