Ballina LifeBizare Shpikjet që ju habisin

Shpikjet që ju habisin

72
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Sot, ne vazhdimisht dëgjojmë për shpikje të reja. Por më parë, ne mbase kemi ëndërruar vetëm për krijime të ndryshme pasi kemi lexuar libra shkencor.

Ju ndoshta keni menduar se sa e freskët do të ishte të kishit xhepa në veshjen tuaj të mbrëmjes ose sa e mrekullueshme do të ishte të qenit në gjendje të mbani pije të ftohtë për periudha të gjata kohore. Apo ndoshta gjithmonë keni dashur të keni një garazh të lëvizshëm? Epo, kemi një lajm të mrekullueshëm për ju: këto ëndrra janë realizuar!, shkruan BrightSide, përcjell rtv21.tv

Më poshtë shikoni disa krijime mjaft interesante dhe mbresëlënëse./21Media

Ky garazh i fryrë mbron automjetet nga breshëri

Ky altoparlant dushi Bluetooth mundësohet nga një gjenerator mikro-hidroelektrik

“Veshja ime në dasmën e kushëririt tim kishte xhepat e vet!”

Pasqyra e këtij hoteli tregon motin

“Kjo çantë është për të bartur mace me vete”

Tualetet publike në këtë qendër tregtare kanë një ulëse shtesë për tualet për njerëz të vegjël

The post Shpikjet që ju habisin appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----