Ballina Showbiz Shpëtimi po bëhet sërish baba? Shikoni sa i është fryrë barku gruas...

Shpëtimi po bëhet sërish baba? Shikoni sa i është fryrë barku gruas së tij

161
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën barku i saj ka dalur paksa i fryrë.

A po bëhet Arta sërish nënë, apo është thjeshtë vetëm efekti i pozës që ajo ka marrë!?/ORAinfo/

---- ---- ----
-----