Ballina Showbiz ‘Shpërthen’ Tuna, kështu ekspozon trupin

‘Shpërthen’ Tuna, kështu ekspozon trupin

64
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tuna në bikini, zbulon më shumë se që duhet.

Tuna ka bërë goditjen e radhës me foton e fundit.

Tuna po vazhdon të sjell imazhe më atraktive se kurrë më parë, ajo këtë herë ka ekspozuar të pasmet.

Këngëtarja është duke i shijuar pushimet në bregdetin turk dhe minuta më parë la publikuar një fotografi ku në plan të parë vë të pasmet dhe një pjesë të gjoksit.

---- ----
-----