Ballina Sport Shpërthen Leo Messi: U lodha duke qenë unë shkaku i gjithçkaje te...

Shpërthen Leo Messi: U lodha duke qenë unë shkaku i gjithçkaje te Barcelona

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

“Jam lodhur duke qenë gjithnjë problemi i gjithçkaje te Barcelona”.

Lionel Messi kthehet të flasë, për herë të parë që nga 4 shtatori i kaluar, kur njoftoi qëndrimin e tij në Barcelonë ​​dhe ai e bën këtë në mënyrë të prerë, duke iu përgjigjur një pyetje në lidhje me deklaratat e ish agjentit të Griezmann i cili javën e kaluar, në France Football, pohoi se argjentinasi kontrollon gjithçka te Barca.

Messi, i cili zbarkoi në Katalonjë pas angazhimeve të tij me kombëtaren argjentinase, u duk tepër i irrituar nga kjo gjë – raporton “El Mundo Deportivo”.

---- ----
----
-----
-----