Ballina Sport Shorti i Europa League: M. United-Milan supersfida, Kastrati e Kumbulla mësojnë rivalët

Shorti i Europa League: M. United-Milan supersfida, Kastrati e Kumbulla mësojnë rivalët

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Është hedhur shorti i raundit të 1/8 të Europa League.

Duele të forta dhe tepër interesante, teksa skuadra që fiton këtë kompeticion mund të luajë në Champions League sezonin e ardhshëm.

Goglat vendosën këto çifte si më poshtë:

Europa League: Duelet e raundit të 1/8

AJAX- YOUNG BOYS

DYNAMO KYIV-VILLAREAL

ROMA-SHAKHTAR DONETSK

OLYMPIACOS-ARSENAL

DINAMO ZAGREB-TOTTENHAM

MANCHESTER UNITED-MILAN

SLAVIA PRAHA-RANGERS

GRANADA-MOLDE

---- ----
----
-----
-----