Ballina Sport Shokuese: Elseid Hysaj infektohet për herë të dytë nga koronavirusi, brenda pak...

Shokuese: Elseid Hysaj infektohet për herë të dytë nga koronavirusi, brenda pak ditësh

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elseid Hysaj është infektuar përsëri nga Covid-19.

Kujtojmë se Hysaj doli fillimisht pozitiv me koronavirusin pas grumbullimit me ekipet kombëtare.

Ai qëndroi në Shqipëri derisa doli sërish negativ dhe më pas u kthye në Itali ku e prisnin angazhimet e radhës.

Mirëpo ai ka rezultuar përsëri pozitiv siç ka njoftuar vetë klubi.

Napoli thotë se edhe Amir Rrahmani ka rezultuar pozitiv pas testit që iu nënshtruan përpara sfidës kundër Real Sociedad dhe të dy janë të izoluar duke pritur të bëjnë tamponin e radhës.

---- ----
----
-----
-----