Ballina Showbiz ‘Shokon’ Mimoza, shkon në plazh me fustan të gjatë, frizurë e grim

‘Shokon’ Mimoza, shkon në plazh me fustan të gjatë, frizurë e grim

81
SHPËRNDAJE

Shkumbin Istrefi dhe Mimoza Mustafa janë dy këngëtarët që për një kohë të gjatë kanë qenë tejet aktivë në skenën muzikore shqiptare.

Tani, ata janë më pak aktiv me këngë e projekte, mirëpo angazhohen kohë pas kohe në mbrëmje, shkruan ORAinfo.

Mimoza është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në plazh me fustan dhe grim./ORAinfo/

-----