Ballina Showbiz ‘Shokon’ Mimoza, shkon në plazh me fustan të gjatë, frizurë e grim

‘Shokon’ Mimoza, shkon në plazh me fustan të gjatë, frizurë e grim

104
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shkumbin Istrefi dhe Mimoza Mustafa janë dy këngëtarët që për një kohë të gjatë kanë qenë tejet aktivë në skenën muzikore shqiptare.

Tani, ata janë më pak aktiv me këngë e projekte, mirëpo angazhohen kohë pas kohe në mbrëmje, shkruan ORAinfo.

----

Mimoza është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në plazh me fustan dhe grim./ORAinfo/

----- ----