Ballina Showbiz Shokon Eneda Tarifa: Nuk besoj në Zot

Shokon Eneda Tarifa: Nuk besoj në Zot

26
SHPËRNDAJE

Eneda Tarifa ka deklaruar se nuk beson në Zot.

Eneda Tarifa fituesja e ‘Këngës Magjike 2019’ me këngën ‘Ma zgjat dorën’ ka ndarë me publikun diçka që nuk kemi ditur më parë, këngëtarja qenka ateiste.

Ajo në një intervistë me ‘Tempora’ deklaroi se nuk beson në Zot.

Në momentin kur u pyet për kompozitorin e këngës ‘Ma zgjat dorën’, Florin, ajo tha: Megjithëse nuk besoj në Zot, të dhëntë jeta fuqi dhe energji për të lënë dhe për të bërë këtë art që bën ti.