Ballina Showbiz Shkurte Gashi shkon të rregullohet të vajza e Shyhretës, në këtë gjendje...

Shkurte Gashi shkon të rregullohet të vajza e Shyhretës, në këtë gjendje ka përfunduar

199
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shkurte Gashi po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është shumë e angazhuar me këngë, mbrëmje e koncerte, Shkurta nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet qe sapo ka dal nga frizerka.

Ajo është rregulluar nga duart e vajzës së Shyhrete Behlulit, Njomzës.

Me grim të rëndë dhe flokë të kapura, Shkurta ka shkëlqyer./ORAinfo/

---- ----
-----