Ballina Showbiz Shkurte Gashi ka disa fjalë për Ramush Haradinajn pasi dhe dorëheqje

Shkurte Gashi ka disa fjalë për Ramush Haradinajn pasi dhe dorëheqje

153
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kryeministri Haradinaj me lot në sy dha dorëheqje nga posti, Shkurte Gashi ka disa fjalë për të.

Me të marrë lajmin se Kryeministri aktual i vendit Ramush Haradinaj ka dhënë dorëheqje, meqë tha se u ftua nga Gjykata Speciale si i dyshuar, këngëtarja Shkurte Gashi ka reaguar në rrjetet e saj sociale.

Haradinaj i cili njihet si komandant lufte dhe ka simpatinë e popullit për kontributin e tij në ushtrinë Çlirimtare të Kosovës, ka edhe përkrahjen e komunitetit artistik.

Shkurte Gashi ka hyrë në Insatgram duke postuar në Instastory një foto me Kryeministrin ku shkruan:

“Askush nuk do të mund a njollosë veprën tuaj të pastër që e patët dhe e keni për këtë vend! Gjithmonë me ju përpara Gjeneral! Faqebardhë përpara!”.

---- ----
----
----- ----
-----