Ballina Showbiz Shkurte Fejzën apo Shyhrete Behlulin, ja kënd zgjedh Mahumut Ferati

Shkurte Fejzën apo Shyhrete Behlulin, ja kënd zgjedh Mahumut Ferati

45
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ai është një këngëtar shumë i dashur për publikun.

Mahmut Ferati ishte protagonisti i kësaj të premte, në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ashtu sikurse edhe të ftuarit e tjerë në këtë rubrikë, kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës.

Në një prej pyetjeve, ai para tij kishte Shkurte Fejzën dhe Shyhrete Behlulin, ku duhej zgjedhur njërën prej tyre.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 3:59 mund të mësoni përgjigjen e Mahmut Feratit.

---- ---- ----
-----