Ballina Showbiz Shkurte Fejza publikon një foto nga rinia e saj, ky detaj merr...

Shkurte Fejza publikon një foto nga rinia e saj, ky detaj merr vëmendjen

88
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shkurte Fejza bëhet nostalgjike për rininë e saj.

Këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza është bërë nostalgjike për rininë e saj. Këngëtarja ka përshëndetur ndjekësit dhe adhuruesit me një fotografi nga koha kur ishte e re.

“Përshëndetje miqësia ime”, ka shkruar Fejza në Instagram, shkruan rtv21.

Ndërkohë, me kalimin e viteve ajo ka ndryshuar shumë si në stil ashtu edhe pamje.

Duket qartë se Fejza kujdeset mjaft mirë për shëndetin dhe linjat e saja. Përkundër moshës, ajo gëzon një fizik për t’u komplimentuar.

Anash nuk e lë as profesionin. 1 muaj më parë, Shkurte Fejza ka publikuar këngën “Rrushja”, videoklipi i së cilës është klikuar rreth 290 mijë herë.

---- ----
----
-----
-----