Ballina Showbiz Shkurte Fejza duket si çik e re me këtë veshje

Shkurte Fejza duket si çik e re me këtë veshje

24
SHPËRNDAJE

Shkurte Fejzën po e rinon ngjyra e kuqe.

Ka një periudhë të gjatë që është pjesë e skenës muzikore.

Këngëtarja e njohur Shkurte Fejza është emri më i pëlqyer për muzikë popullore, duke goditur gjithmonë me tekstet e saj, shkruan Kosovarja.

Ajo gjithashtu dallohet edhe në stilin e veçantë që ka, duke u shfaqur me fustana të llojeve unike.

Edhe në imazhin e fundit këngëtarja e veshur në fustan të kuq duket mahnitëse dhe si vajzë e re.

Njgyra e kuqe po e rinon këngëtaren apo jo?