Ballina Showbiz Shkurte Fejza del me çikat, djalin e rejën, ky është imazhi më...

Shkurte Fejza del me çikat, djalin e rejën, ky është imazhi më i mirë i saj

60
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Momente të rralla të yllit të muzikës Shkurte Fejzas me çikat, djalin e rejën.

Këngëtarja e njohur e lumtur sa më s’ka në mesin e fëmijëve të saj.

Familjen Fejza rrallë herë i shohim kështu së bashku, pasi që e gjthë familja janë të përkushtuar në profesionet e tyre.

Skurte Fejza pasi që njihet ndër të parat në skenën muzikore, përkushtuar punës dhe angazhimit të madhë në muzikë pak herë është shfaqur pranë familjes.

E ky imazh familjar, mund të veçohet si ndër më të mirët ku këngëtarja shihet pranë rejës qikave dhe djalit.

Kujtojmë, Shkurta dhe vajzat e saj po vazhdojnë duke lansuar projekte të ndryshme muzikore.

---- ----
----
----- ----
-----