Ballina Showbiz Shkurta viziton shoqet në fshat, do të befasoheni me veshjen e saj

Shkurta viziton shoqet në fshat, do të befasoheni me veshjen e saj

107
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shkurte Gashi po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është shumë e angazhuar me këngë, mbrëmje e koncerte, Shkurta nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet me disa mikesha të saj dhe duket sikur është në fshat.

E në këtë rast ,Shkurta është veshur me një stil të thjeshtë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----