Ballina Showbiz Shkurta rregullohet te vajza e Shyhretës, por befason me fustanin e veshur

Shkurta rregullohet te vajza e Shyhretës, por befason me fustanin e veshur

80
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar.

Me zërin e saj ajo vazhdon të jetë këngëtarja me e preferuar për dasma. Krahas muzikës ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Ajo sonte është e ftuar në një dasmë për të kënduar. Shkurta për tu dikur mirë është rregulluar të vajza e Shyrete Behlulit.

E grimosur bukur dhe me flokë të rregulluara me stil, veshja e Shkurtes ka marrë gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

---- ----
-----