Ballina Showbiz Shkurta ka dalë për shëtitje me burrin, shikoni si është zbukuruar

Shkurta ka dalë për shëtitje me burrin, shikoni si është zbukuruar

76
SHPËRNDAJE

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

U bë e pëlqyer për publikun që në daljen e parë në skenë dhe këngët e saj janë të pavdekshme, përcjell ORAinfo.

Shkurta ëstë përherë aktive me këngë të reja.

Atë e gjejmë të pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur e rregulluar kaq bukur për të dalë me burrin./ORAinfo/

-----