Ballina Showbiz Shkurta e Hajrushi dalin në Gërmi, kështu duket ajo pa grim e...

Shkurta e Hajrushi dalin në Gërmi, kështu duket ajo pa grim e me trenerka

221
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kështu e kaloi vikendin Shkurte Fejza.

Jemi mësuar ta shohim me veshje tradicionale, më serioze dhe elegante.

Këngëtarja e mirënjohur Shkurte Fejza kohëve të fundit po shfaq vetën nga përdishmëria dhe krejt ndryshe nga televizioni, shkruan “Kosovarja”.

Bilbili i këngës shqipe po vazhdon të jetë aktive në muzikë, energjike dhe e lumtur në jetën private.

Ajo me bashkëshortin dhe vajzat shpesh shihen duke ndarë kohën për të shetitur bashkë në ambiente relaksuese dhe të qeta.

Sot ata shfaqen nga parku nacional Sharri. Vëmendje në fotografitë që Besiana ka publikuar në Instagram merr Shkurta me bashkëshortin.

E veshur në trenerka e pa grim, ajo duket në formë dhe mjaftë bukur, pranë bashkëshortit një qift i shkëlqyer.

---- ----
----
----- ----
-----