Ballina Showbiz Shkurta del me veturën e re super-luksoze, pamja e saj mori tërë...

Shkurta del me veturën e re super-luksoze, pamja e saj mori tërë vëmendjen

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani, Shkurte Gashi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo që e bën edhe më të veçantë janë performancat e saj live, shkruan ORAinfo.

Shkurtën e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilës shihet në veturë dhe si gjithmonë po duket shumë bukur./ORAinfo/

---- ----
-----