Ballina Lajme Shkumbin Istrefi: Ndryshimi ka nisur, qeveria ka vendosur standard të ri

Shkumbin Istrefi: Ndryshimi ka nisur, qeveria ka vendosur standard të ri

209
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aktori i mirënjohur kosovar, Shkumbin Istrefi, i njohur i madh në shum filma e komedi ka shkruar shkurtë për ndodhit e fundit në skenën politike të nivelit Qëndrorë në Qeverinë e Kosovës.

Postimi i plotë i Istrefit:

----

“Pavaresisht te gjitha ndryshimeve ne qendrime politike qe mund t’i kene populli, nje gje eshte fakt – e kemi nje Qeveri qe ka vendos standard te ri, dhe kete populli e shijoi. Pavaresisht se si do te rrjedhe puna me kete Qeveri, ndryshimi ka nisur. Ka zene fill. Ka mbire…etj.

Ky ndryshim do te ndodhe edhe perbrenda partive te tjera, jam i sigurt.”

----- ----